Yhteystiedot

Yhteystiedot

Myynti

sales@ctrlreality.fi
Myyntijohtaja Kaapo Seppälä: kaapo@ctrlreality.fi, +358 40 744 4182
Myyntipäällikkö Petri Karvinen: petri@ctrlreality.fi+358 40 355 6689
Avainasiakaspäällikkö Frans Enala: frans@ctrlreality.fi +358 50 495 4524

Hallinto

info@ctrlreality.fi
Toimitusjohtaja Teijo Lehtonen: teijo@ctrlreality.fi, +358 44 440 0005
Toimistopäällikkö Päivi Nikkola, paivi@ctrlreality.fi, +358 50 313 7394

Tuotanto

Tuotepäällikkö Timo Korkalainen, timo@ctrlreality.fi, +358 40 502 4205
Pääsuunnittelija Leo Sakari, leo@ctrlreality.fi

Osoite

Aurakatu 14 B
20100 Turku

Yrityksestä

Me CTRL Realityllä valmistamme maailmanluokan lisätyn – (AR, augmented reality) ja virtuaalitodellisuuden (VR, virtual reality) ratkaisuja, jotka jättävät lähtemättömän jäljen asiakkaidemme eri prosesseihin. Tarvitsit sitten uudenlaista lähestymistapaa kouluttamiseen, markkinoimiseen tai esimerkiksi suunnitteluun, meiltä löytyy apu kaikkeen!

CTRL Reality sai alkunsa Turun yliopistosta ja olemmekin hyvin ylpeitä yliopistotaustastamme, jonka vuoksi toimintatapamme nojaa vahvasti tieteellisesti todistettuihin metodeihin ja uusimpiin teknologisiin ratkaisuihin. 

Haluamme tulevaisuudessa olla tunnettu yrityksenä, jolla on Suomen tyytyväisimmät asiakkaat ja onnellisimmat työntekijät.

Odotamme yhteistyötä innolla!

Lisäarvoa

Haluamme aidosti parantaa asiakkaidemme tuottavuutta tekemällä aikaa säästäviä ja kustannustehokkaita ratkaisuja tarpeeseen kuin tarpeeseen.

Erinomaisuus

Tavoitteemme on pysyä teknisen kehityksen kärjessä ja parantaa jatkuvasti tarjontaamme.

Palvelu

Meillä asiakas on kaiken keskiössä. Asiakastyytyväisyys on meille kunnia asia ja haluamme auttaa kehittämään asiakkaidemme toimintaa ja haluamme palvella asiakkaitamme paremmin kuin kukaan muu.

Ihmiset

Arvostamme hyvää yhteishenkeä ja työntekijöidemme hyvinvointia. Meillä työntekijä tulee aina ensin.

Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus: 003725933368
Välittäjä: 003708599126 / Liaison Technologies Oy

Y-tunnus / VAT number

2593336-8 / FI25933368

Ota yhteyttä








Lähettämällä tämän lomakkeen olet lukenut ja hyväksynyt CTRL Realityn tietosuojalausunnon